استفاده شما از اپلیکیشن “تاکسین‌” و سفارش كالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

کاربران با ثبت‌نام در اپلیکیشن “تاکسین‌” ، همچنین با هر بار استفاده از خدمات آن، می‌پذیرند که شرایط و قوانین حاضر را به صورت کامل مطالعه کرده و آن را با اطلاع کامل از شرایط و معانی‌اش پذیرفته‌اند. این شرایط و قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کند. استفادۀ کاربران از اپلیکیشن “تاکسین‌”، پس از هر بار تغییر در شرایط و قوانین، به معنی پذیرش تغییرات مذکور است.
برای استفاده از خدمات اپلیکیشن “تاکسین‌” لازم است که هر کاربر اعم از شخص حقیقی یا حقوقی یک حساب کاربری در اپلیکیشن “تاکسین‌” بسازد. تنها اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی هستند می‌توانند اقدام به ساخت حساب کاربری در اپلیکیشن کنند.

خرید کالا از اپلیکیشن “تاکسین‌” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اپلیکیشن “تاکسین‌” هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد اپلیکیشن که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این فروشگاه می باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غيره) نمی پذیرد.

خدمات و محتويات اپلیکیشن، صرفا براى استفاده شخصى و غير تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي، حقوقي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در اپلیکیشن براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك استفاده نمايد.

كاربران باید هنگام سفارش كالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتويات اپلیکیشن “تاکسین‌” شامل قانون حق تکثير شده و متعلق به وب‌سایت “تاکسین‌پارت” مي باشد.

شرایط برگشت کالا

هرگونه نقص و عيب فني کالا، بايد در مدت ۴۸ ساعت پس از دريافت كالا حتي در روزهاي تعطيل از طريق درگاه‌های ارتباطی در قسمت «تماس با ما»  اطلاع داده شود تا مشكل فوراً بررسي و در صورت اثبات نقص، تعمير يا جايگزين گردد. بديهي است پس از ۴۸ ساعت هيچ اعتراضي پذيرفتني نيست.(خاطرنشان مي سازد اين بند فقط براي كالاهاي فاقد گارانتي صدق خواهد كرد و كالاهاي داراي گارانتي از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقايص احتمالي توسط شركت ارائه كننده گارانتي پيگيري مي‌گردد)

در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد.

خریدار به مدت ۷ روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.

خریدار به مدت ۷ روز فرصت دارد تا جهت دریافت محصول به یکی از دو شعب تاکسین مراجعه نماید. در غیراینصورت تبعات عدم حضور به عهده مشتری می‌باشد. ( در صورت افزایش قیمت مشتری متعهد می‌شود هزینه اضافی را پرداخت نماید در غیراینصورت وجه عودت داده می‌شود)