خبر خوش در مورد بلبرینگ

خبر خوش در مورد بلبرینگ

در ابتدا به طور مختصر به تعریف بلبرینگ می‌پردازیم

بلبرینگ (Ball Bearing) از انواع یاتاقان‌های تماس غلتشی است. بلبرینگ‌ها می‌توانند هم بارهای شعاعی و هم بارهای محوری را تحمل کنند و معمولاً در جاهایی به کار می‌روند که بار به نسبت کوچک باشد. در یک بلبرینگ، بار از لایه خارجی به گوی‌ها اعمال می‌شود و از آنجا فشار به لایه داخلی منتقل می‌گردد. با توجه به کروی‌بودن گوی‌ها، نقطه تماسشان با لایه‌های درونی و بیرونی بسیار کوچک خواهد بود،در نتیجه می‌توانند بسیار نرم حرکت کنند.

اهمیت بلبرینگ

یاتاقان ها عنصر مهمی برای بسیاری از ماشین‌ها می‌باشند، زیرا اصطکاک بین دو جسم را کاهش می‌دهند و به این ترتیب اجزاء در حال حرکت هموارتر می شوند.

انواع بلبرینگ

  • بلبرینگ‌های شیار عمیق
  • بلبرینگ‌های تماس زاویه ای
  • بلبرینگ‌های کف گرد
  • بلبرینگ‌های خود تنظیم
  • بلبرینگ ایگرگ

ماموریت تاکسین

از آنجایی که شرکت تاکسین همواره تعهد به ارائه خدمات با کیفیت را در صدر ماموریت‌های خود می‌داند، در انتخاب و تامین محصولات با جدیت و دقت تمام عمل می‌کند. تامین بلبرینگ‌ها نیز به عنوان یکی از قطعات کاربردی خودرو، از این امر مستثنی نبوده است.

بررسی تیم تحقیق و توسعه شرکت تاکسین از وضعیت بلبرینگ‌های موجود در بازار بیانگر عدم رضایت رانندگان به دلیل کیفیت پایین برخی از بلبرینگ‌های موجود و یا کمیابی برخی دیگر بود. و در عین حال هزینه‌های هنگفتی را بر آنها تحمیل می‌کرد. در ادامه نمونه‌هایی از وضعیت بلبرینگ‌های موجود بعد از استفاده به نمایش گذاشته شده است.

[cz_image_hover_zoom size=”medium” id=”cz_58612″ image=”8473″]
[cz_image_hover_zoom size=”medium” id=”cz_98813″ image=”8475″]
[cz_image_hover_zoom size=”medium” id=”cz_65215″ image=”8477″]

در این راستا شرکت تاکسین بعد از ماه‌ها بررسی و مذاکره با تامین‌کنندگان برتر دنیا و بررسی نمونه‌های دریافتی از ایشان موفق به تامین چندین کد از بلبرینگ‌های پرمصرف با بهترین کیفیت و قیمت رقابتی برای رانندگان محترم شد.

شما می‌توانید از طریق این لینک به بخش بلبرینگ‌ها و تسمه‌ها مراجعه نمایید و بلبرینگ‌ با کیفیت براساس نوع خودرو خود را خریداری کنید.

Subscribe
Notify of

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments