چکاپ قبل از سفر لازمه؟
چکاپ قبل از سفر‌| فروشگاه آنلاین تاکسین‌پارت

چکاپ قبل از سفر لازمه؟

نکات ساده اما مهم ذیل را رعایت کنید تا در سفر دچار مشکل نشوید.

جهت رزرو نوبت چکاپ رایگان اینجا کلیک کنید

  • بررسی وضعیت تایرها

عاج تایر خود را بررسی نمایید اگر تایر اصطلاحا صاف شده است نسبت به تعویض آن قبل از سفر اقدام نمایید. باد تایرها را چک نمایید. همچنین از سالم بودن تایر زاپاس اطمینان حاصل کنید.

اگر هنوز لاستیک ثبت‌نام نکرده‌اید با کلیک بر روی اینجا نسبت به ثبت‌نام لاستیک اقدام کنید.

  • بررسی لنت‌های ترمز

پیش از این بیان کرده بودیم ویژگی‌های لنت ترمز خوب چیست؟ قبل از سفر حتما باید نسبت به بررسی لنت‌های ترمز خودرو اقدام نمایید. در صورتی که راننده تاکسی هستید تعویض لنت‌های ترمز باید زودتر از حالت معمول باشد.

اگر نیاز به لنت ترمز دارید می‌توانید با کلیک بر روی اینجا وارد بخش انواع لنت ترمز شده و آنلاین لنت ترمز موردنظر خود را خریداری نمایید.

  • اطمینان از کارکرد صحیح باتری

باتری خودرو را بررسی نمایید و مطمئن شوید اتصالات به درستی انجام شده است. با مراجعه به باتری‌ساز از او بخواهید ظرفیت باقی‌مانده باتری خودرو را بیان کند و اگر باتری نیاز به تعویض دارد به شما اطلاع دهد.

در صورتی که نیاز به باتری دارید می‌توانید با کلیک بر روی اینجا نسبت به خرید انواع باتری با ضمانت اقدام نمایید.

  • بررسی سطح روغن موتور

همان‌طور که قبلا اشاره شد روغن موتور مانند خون در بدن انسان می‌باشد. شما قطعا فشار خون خود را چک ‌می‌نمایید اما آیا فشار خون خودرو خود را نیز بررسی می‌کنید؟

به سطح روغن موتور توجه نمایید و اگر لازم دانستید نسبت به تعویض روغن موتور اقدام نمایید.

اگر نیاز به روغن موتور دارید همین الان می‌توانید با کلیک بر روی اینجا وارد بخش روغن موتور شده و آنلاین روغن موتور مدنظر خود را خریداری نمایید.

  • بررسی تسمه تایم و تسمه دینام

وضعیت تسمه‌های خود را بررسی نمایید و نسبت به کوچک‌ترین تغییر در آن، عکس‌العمل نشان داده و سریعا به مکانیک مراجعه نمایید. عدم تعوض به موقع تسمه‌ها خسارت هنگفتی به شما وارد خواهد کرد. پس چه بهتر آنکه قبل از ایجاد مشکل، از ایجاد آن جلوگیری نمایید. تسمه‌ها مانند روغن موتور زمان مشخص برای تعویض ندارند و بستگی به شرایط باید نسبت به تعویض آن اقدام نمایید. معمولا بعد از ۶۰ هزار کیلومتر تسمه‌‌تایم نیاز به تعویض دارد.

اگر نیاز به تسمه دارید همین الان می‌توانید با ورود به طرح عیدانه تاکسین نسبت به خرید پکیج (تسمه تایم+تسمه دینام) اقدام نمایید. در ضمن با خرید این پکیج کیف پول شما به میزان ۸۰ هزار تومان شارژ خواهد شد.

  • بررسی برف پاک‌کن‌ها

  • بررسی سیستم گرمایش و سرمایش

Subscribe
Notify of

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments